Yavru Kedi Yıkanır Mı

aoeo10

3 haftalık kedilerimiz var ama her yerlerine çiş ve kaka bulaştırıyorlar nasıl temizleyebilirim

6 CEVAP

Mariana

3 haftalık kedi yıkamak çok riskli nemli bir bezle silebilirsiniz. Anneleri yok mu?

Elifoo

Anneleri varsa o temizler yoksa eger yalnizca ilik suyla nemlenmis bir bezle silebilirsiniz. Ne ufak ne de buyuk hicbir kedi zaruri olmadikca yikanmaz..

ursaminor

Oyy yazık hepsine ve anneye de :)

Siz anneleri olun. Yenidoğan ıslak mendilleri var (sadece saf su var içlerinde kokusuz) Parmağınıza dolayıp minik hareketlerle silin bebeleri. Sanki annesi yalıyormuş gibi. O zaman sizinle de çok sıkı bağ kuruyorlar. Minnet duyuyorlar. Ama bu işlemi anneye de yapmanız lazım. Yoksa kokuları değiştiği için bebekleri terk edebilir. Zaten meyilil gibi görünüyor anlattıklarınızdan. Aman diyeyim...

aleyn

normal bebek mendili değil de yenidoğan ıslak mendili diye üzerinde yazıyor, kokusuz sadece saf suyla ıslatılmış. ama temiz ince bir tülbenti de ıslatıp sıkarak nemlendirip aynı şekilde silebilirsiniz.

aoeo10

Anneleri var ama çok erken anne oldu bu yüzden hiçbir şey yapmıyor yavruları taşımayı bile bilmiyor tuvalet eğitimide vermiyor...

aoeo10

Dediğiniz yeni doğan mendil bildiğimiz bebek mendili olan mı