Kedinin Dışkısında Kan Var

Durukj

Merhabalar eve aldığımız yavru kedi getirdiğimiz günden beri tuvaleten çıkınca poposunu yere sürüyor silmeye çalışıyor galiba ama son iki gündür yürürken bile yere sürmeye başladı kırığını alt tarafına elim deyince hemen miyavlıyor tuvaketen çıkınca dışkısını yere sürmesin diye annem ıslak pamukla hafif silerken de miyavlıyor neden olabilir bu acaba anal keseden kayanaklanıyor olabilir mi orasınağrıdığı için sürekli yere sürtüp miyavlıyor olabilir mi bir de bu gece dışkısında kan vardı endişelenmeli miyim veteriner böyle şeyler normal dedi galiba ama

9 CEVAP

AyseMia

İç parazit uygulaması yeni yapıldı ise anal kesesi dolmuştur, boşaltılması gerek. O nasıl Veteriner ki normal diyor? 🤦🏻‍♀️

livicarmen

normal degil yedigi sey fln dokunmus olblr baska veterinere gosterin bence

livicarmen

normal degil yedigi sey fln dokunmus olblr baska veterinere gosterin bence

livicarmen

kucuk diskisinda mi buyuk diskisinda mi kan vardi kucuk diskisinda kan varsa tas fln olblr cok dikkatli olun

AyseMia

Dışkıda kan da genelde parazitten dolayı olur bu arada. Parazit ilacı yetersiz gelmiş olabilir. Öyle ise 1 hafta 10 gün arayla tekrarlanması gerekir. (sadece hap olarak iç parazit ilacının, dış parazit damlasının değil)

giizeeem

Normal değil kesinlikle. İç paraziti olabilir. Farklı bir veterinerle daha görüşün bence.

Durukj

İç parazit ve dış parazitini daha dün yaptırdık

Durukj

Büyük dışkısında vardı şu an çok fazlada bir şey yok gibi küçük tuvaletini yaptığının farkında değil ama evde dolaşırken aniden yapıyor kum kabına koyuyorum ordan da çıkıyor farkında değil yarın veterinere götüreceğim sanırım

Durukj

Cevabınız için teşekkürler