Sizde Endişelenmeli Miyim?

Begumtasss

Arkadaşlar çok özür dileyerek paylaşıyorum ama 2aylık maltese terrier yavru köpeğim var birkaç gün önce sahiplendim ve dışkısında böyle beyaz taneler var (İrmik gibi) ve biraz önce az miktarda kustu sarı renkli ama iştahı yerinde gayet aktif halsizliği yok

1 CEVAP

AyseMia

Dışkısı normalden cıvık ve o beyaz taneler de iç parazitin göstergesi. İç-parazitten dolayı da kusmuş olabilir başka bir sorundan dolayı da, o ancak detaylı muayene ile anlaşılabilir. İç-dış parazit uygulamaları yapılmadı ise en kısa sürede yaptırın, yavru kedi ve köpekler için ölümcül bir durum.