Kedimin Irkı Nedir ?

gzdekonuk

Kedim yaklaşık iki aylık gözleri mavi

13 CEVAP

Infernus

O bir calico. Çok şanslısınız evinize bereket ve şans getirecek. Yüzde 99 dişi aynı zamanda. Size calicoların hikayelerini anlatırdım da kaç sayfa sürer :)

Yavru kedilerin gözleri ilk başta mavi olur sonra rengini alır

eltarcin

@Reyaura Evet, doğru. Ama bu desende bir sürü kedi cinsi olabileceğinden ve Calico'nun bir kedi cinsi olmadığını belirteceğimden, ayrıca Tekir Kedi'de de çoğu kişi tarafından cins olarak bilindiğinden, SoKe diye bir ırk olmadığından ve son olarak melez bir tür olduğundan "Tekir Kedi" demeyi tercih ettim.

Normal sokak kedisi çok şirin

eltarcin

Aslında kediniz Tekir Kedi. Calico bir cins değil, bir renk çeşidine verilen ad. Ama sizin boncukta tam bir Calico :)) Gözleri değişecek büyük ihtimalle. Çünkü dediğim gibi kedicik Tekir :)) (Gerçi cinsinin fazla bir önemi yokta..)

gzdekonuk

ben kızımı çok sevdim iykide almışım daha öncede dediğim gibi merakımda sormustum buarada teşekkür ederim cevap verdiğiniz için :)

gzdekonuk

Evet çok şanslıyim çok tatlı bi kızım oldu

gzdekonuk

Teşekkür ederim cevap verdiğıniz için annesi dükkanda dogum yapmış dükkanın sahibide dışarı atınca bende sahiplendim merakımdan sormustum teşekkür ederim tekrardan

cngzhnhh

Benim kedilerime benziyor cok guzeller :(

buddha_bar

Yavru kedilerin gozu mavi oluyor zaten 4 aya kadar doner o renk tekir sarmal kırması diyorum ben cok emin değilim.

gzdekonuk

Bilmiyorum kedimin tüyleri uzun ve oldukça fazla

gzdekonuk

Umarım gözleri böyle kalir

Reyaura

Tekirde cins degil desene verilen bir ad.