Çipte Sahip Değişikliği

Irmaakk

Öncelikle merhaba, sahibini depremde kaybetmiş bir köpeği sahiplendik ve köpeğin çipi vefat eden sahibinin adına kayıtlı. Çipte sahip değişikliği için nereye başvurmamız gerekli ve sahibinin vefat etmiş olması sahip değişikliğinde bir sıkıntı yaratır mı?

3 CEVAP

didemuysl

Bende kedimi sahiplendiğimde sahibinin üzerineydi veteriner hekimimiz ile iletişime geçtik kısa süre içinde değiştirildi yinede veterinerinize danışmanızda yarar vardır

hknoktn

Vetolar yapıyor bu işlemi. Sahibinin vefatinden emin olmak isterler normal olarak

kobeya

normal veterinerlerde degistiriliyor mu bilmiyorum ama biz tarim ve orman bakanliginda taktirmistik orasi degistiriyordur diye dusunuyorum.