Frontline Pire Damlasını Kedime Yaptığımdan Beri 1 Günden Fazla Oldu Ama Pireleri Ölmedi Ne Yapmalı?

Bu pireler hakkında bana yardım edebilecek varsa çok iyi olur hiç kurtulamıyorum

2 CEVAP

ursaminor

Hiç kurtulamıyorsanız, yanlış yaptığınız yer evinizdir. Bu adi varlıklar kan emmeden 6 ay boyunca sinsice durup bekleyebiliyor. Evi her gün süpürüp sirkeli suyla silmeniz gerekiyor. En derin köşeler dahil.
Siz kurtuldukça, üzerine yeniden geliyor olabilir çocuğun.

Evi sık sık süpürüyoruz sirekli suyu da yaparım ancak üzerindekilerden nasıl kurtulacağım yazık hayvanı emip duruyolar