Mama Saklama Kabi

AsumanAtilgan

Arkadaslar merhalar, kuru mama saklama kabi icin oneri ve tecrubelerinizi rica ediyorum. Hava gecirmez kaliteli tercih ediyorum. Tesekkur ediyorum

4 CEVAP

user031202

T r e n d y o l d a Sıcak Atölye'nin çok güzel ve sağlıklı cam kavanozları var üstünde kedi maması yazıyor ve pati desenleri var çok hoş link atamıyorum buradan dediğim satıcıya bakarsanız bulabilirsiniz görselde kavanoz küçük görünüyor ama yorumlara bakın gayet büyük güzelce mamalarınızı saklayabilirsiniz maalesef mama saklama kapları hep plastik üretiliyor bu yüzden cam bulmak zor dediğime bir bakın

MiaMavi

Merhaba,
Moderna mama saklama kabını kabını kullanıyorum . Çok da memnunum , kapak kısmı baya sağlam ve hava geçirmiyor. Plastiği de tıpkı taşıma çantaları gibi kaliteli . Tabi cam saklama kapları daga sağlıklı . Kolay gelsin 🙏🏻

AyseMia

Merhabalar, kuru mama saklama kapları hep plastik üretiliyor hiç cam olanına rastlamadım, o yüzden hiç sağlıklı değil, bakteri üretir, mamanın kokusunu da değiştirecektir, kısacası önermiyorum. Cam kavanozlarda saklamanızı tavsiye ederim, benim tercihim senelerdir bu yönde, mamanın da taze kalmasını sağlıyor. Elinizdeki mama miktarına yetecek boyutta birkaç adet alıp doldurabilirsiniz (örn: 5 lt'liklerden birkaç adet). Mama bitene kadar çok fazla aç kapa yapıp bayatlatmamak ve kokusunun gitmesini önlemek için ayrıyeten 700 gr-1 lt arasındakilerden birkaç kavanoza kullanacağınız birkaç haftalık mamayı koyup onlardan kullanmak da en mantıklısı.

AsumanAtilgan

Teşekkür ederim, cam kullanıyordum fakat 5 kiloluk ve birkaç kez kırdım. Daha küçük cam kavanoz kullanmak lazım.