Tekir Kediler İçin Mama Tercihi

I_sims_iz

Sokak kedileri için hangi marka kedi maması

4 CEVAP

Pamres

Aslında en doğru olanı kaliteli bir mama almak, ancak sokak kedileri çok fazla olduğu için ve normalde bırakın mamayı, yiyecek yemek bulamadığı için ucuz mamalar da tercih edilebilir. Bu nedenle lider firmasının mamalarına (trendline, King, enjoy, proline vb.) Bakabilirsiniz.

Ancak kastettiğiniz şey, sokaktan kedi sahiplenir evde beslemekse o zaman kaliteli bir mama alın. Hill's, proplan, royal canin, nd gibi mamalar kaliteli kabul edilen ve popüler mamalar

I_sims_iz

Teşekkür ederim sağolun

Renklipati

Valla bazıları çok seçici oluyor sokaktakiler olsada kedi kedidir milo ve mito denedim yediler enjoj bunuda sevdiler bakın isterseniz, önceden felicia alırdım malum şuan çok pahalı tüm mamalar

I_sims_iz

teşekkürler