Kedim İstemediğim Yere Gidiyor

Merhaba duvarımda asılı led ışıklar var sarkanlardan kedim makyaj aynama çıkıp ısırıyor onları ve kopucak yakında ışık benim için değerli anısı var ne yapmalıyım?

5 CEVAP

ursaminor

Kediyle birlikte yaşamak bazı şeylerden ödün vermeyi gerektiriyor ne yazık ki...

Ama buna değiyor :)

Kedinizin belirli şeylerden vazgeçmediğini gördüğünüzde, hem onun hem de kendinizin (ruh) sağlığı için o şeylerden sizin vazgeçmeniz gerekiyor.

Mesela bizim kız deviricidir :D Patisiyle pıt pıt her şeyi düşürmeyi, devirmeyi sever. O yüzden bizim raflar tamamen boştur. Minimalist :)
Ayrıca saksıları da devirdiğinden hiç çiçeğimiz yoktur.

Bakıldığında, görünen şey sizin de artık ledlerinizin olmayacağıdır :D

Işığı toplayıp bir yere koyun. Kedinize zarar gelmesin!

ozgesahinn

Kedim benim de ledimi kemiriyordu yatağımın yanlarına yere çift taraflı bantla yapıştırdım her yerini ve bıraktı sende o bantlarla duvarın daha yukarısına, tavana ya da yatağın yanına sabitleyebilirsin hem kaldırmamış olursun hem kedin zarar görmez :) baktın olmuyor kaldırman daha yararlı elektrik var kabloları var zarar verebilir birçok açıdan.

Haklısınız teşekkürler

Teşekkürler