Kedi Sahiplendirme

didemuysl

Sahiplendirme ilanı yayınlamıştım bugün bir hanımefendi sahiplenmek istediğini söyledi daha önce kedi bakmışmıydınız diye sorduğumda ise evet baktık dedi bende merak ettim şuan yaşıyor mu dedim hayır sahiplendirdik dedi ardından ise çocuklarına karne hediyesi olarak alıp tüy dökmeye başladığı için sahiplendirdik dedi sizce bu şartlar altında sahiplendirme yapmalı mıyım? Sonuçta bu bir can hediye olarak aldık demesi gerçekten çok tuhaf bana göre fikirlerinizi söylerseniz sevinirim.

11 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Hiç eğip bükmeyeceğim, kesinlikle sahiplendirmeyin.

Bol patili günler dilerim.

Emirrckr

Normalde hep biraz daha araştırın,görüşün derdim ama bu cevap karşısında asla sahiplendirme yapmayın.
Hatta iki çift lafınız bile olabilir,
"Biz hediye değil bir can sahiplendiriyoruz,kusura bakmayın sizin gibilere sahiplendirme yapamayız."deyip yol verin.

Dann

ağzına gelen en sin kaflı kelimeler ile yol ver gitsin.

mehtapkaplan

Bu soruyu sormanız hata. Bu soruyu kendinize sorun zaten yanıtı kendi kendinize verirsiniz.. Böyle bir mahlukata bir can emanet edilirmi?! Bunu sorunca zihin otomatik olarak hayır cevabını veriyor zaten.

Arietta

Karne hediyesi ne demek ya, ben olsam "git çocuklarına peluş oyuncak al iki tane" der yollardım aşırı sinir bozucu. Bence de kesinlikle vermeyin, zaten çocuklu ailelere sahiplendirme yaparken daha bir temkinli olmak gerekiyor maalesef ki

aytunccc123

Aslaa aslaa
Bende bi çocuklu aileden tek bi cevap karsisinda vazgeçtim bana sorduğu soru şu:
Tirmalar mı?
Kedi bu tabiki yeri gelince tirmalayabilir insanlar cidden çocuğuna oyuncak gibi görmüyor mu su canları iyice sinir ediyorlar

KimJeongguk

Çocuklu ailelere sakın sahiplendirme yapmayın. İşin sonunda kediyi ya geri gönderiyorlar yada sokağa falan atıp her yerden engelliyorlar çok başıma geldi. Ayrıca bu cevap karşısında ise asla sahiplendirme yapmayın sizin yerinizde olsam kendimi tutamayıp bir sürü hakaret yağdırır engellerdim her yerden.

AsumanAtilgan

Hayır ve bol soru sorun sahiplenecek kişiye örneğin cam ve balkonlarda file takılı mı, ev trafiğe yakın mı, kıslrlaştırır mı, aşılarını yaptırır mı, evde yalnız kalacak mı kedi vs) bence aileye verin

AyseMia

Her tüylü hayvan tüy döker, o kediyi de tüy dökünce sahiplendirmeyeceği ne malum? Üstelik canı hediye olarak görüyor, böyle kişilerden bir yol olmaz. Kesinlikle sahiplendirmeyin derim, ya geri getirir, ya da daha da kötüsü sokağa atar öylesi.

cemremio

Kesinlikle hayır

Balimlilac

Canlı bir varlığı hediye olarak gören tüyü döküldü diye başkasına sahiplendiren birine sizce kedi verilir mi?