Köpeklere Çiğ Kemik

robinc

Köpeğim için kasaptan ilk kez çiğ kemik aldım. Eti sıyrılmış vaziyette ve çok büyük bi parça, dişiyle parçalayabileceği ve yutabileceği büyüklükte değil. Ama nasıl muhafaza etmem ve ona servis etmem gerekiyo? Bazı yerlerinde halen et kırıntıları var çok az, tamamını almalı mıyım? Siz nasıl yapıyosunuz?

3 CEVAP

blue_hpood

konu hakkında net bir bilgim yok fakat tek seferde yiyemeyeceği miktar verilmemesi gerekiyor, kokudan dolayı kazma gömme gibi sorumluluk alan davranışlar gözlemlemeniz olası. kral köpek ailesi'ni inceleybilirsiniz, youtube videoları mevcut.

robinc

teşekkür ederim bakacağım

DanteGSD

Buzlukta saklayın. Aksi takdirde buzdolabında bir iki güne kokusu ağırlaşmaya başlayacaktır. Etleri sıyırmanıza gerek yok.