Kedim Gün Arayla Kusuyor (Fotoğraflı)

mervevehubble

Yaş mama yiyince bişey olmuyor ama katı yiyince kusuyor. Malt verirsem hele kesin kusuyor. İlk 3 kusmuk (3 gün) çok tüylüydü o 3 günde de malt vermiştim. Dün malt vermedim yaş mama kuru mama karıştırıp verdim kusmadı. Bugün sabah yaş mama verdim kusmadı. 1 gibi dışarı çıkarken mama kabını baya doldurdum akşam geleceğim diye çoğunu yemişti ve kusmuş tüm mamayı. 3 yıldır nd somonlu mmama kullanıyorum artık ağır geliyo olabilir mi?

16 CEVAP

mervevehubble

Kabız değil hergün kakasını yapıyor.
Dediğiniz gibi nd almayacağım artık, maltı da gimcat alıyordum onu da değiştireceğim zoovitali beğenmedi bakalım başka neler var