Lindocat Marka Kum Kullanan Var Mı?

_Catlover_

Önceden proline marka kullanıyordum ancak aşırı tozlu olduğu için almak istemiyorum artık. Birkaç kişi Lindocat önerdi. Kullananlar tecrübelerini aktarabilir mi? Astım hastası olduğum için minimum tozutması önceliğim. Ever clean ve bastet pahalı geliyor maalesef.

4 CEVAP

mervevehubble

Bence lindo da baya tozutuyor ve çamurlaşıyor. Eskiden reflex alıyor beğeniyordum ama son 1 senedir çok tozuttuğunu farkedip bir çık kum denedim. Şu an favorim sandy aktif karbonlu, bir şans verebilirsiniz 140 liraydı 10 kg en son aldığımda

somnium

ben kullanıyorum. daha önce bastet, reflex ve proline kullandım. açıkçası bu kuma geçince “oh, buldum sonunda!” dedim. benim kedim de acayip hapşırıyordu diğer kumlarda. bebek pudralısını, pembe olanını kullanıyoruz. 1 ay olacak , herhangi bir sorun görmedik. iyi topaklanıyor, kokuyu hapsediyor ve en önemlisi kedimi hapşırtmıyor.

Renklipati

Kedim 3 yaşında ve lindo cat devam ediyorum arada denedim tüm markaları yine lindo cat en beğendiğim ve değişmeyi düşünmüyorum, toz aşırı yok ilk koyunca oluyo sonra yok,uzun süre kum kalmazsa topaklanma iyi,uzun zaman değişim olmazsa topaklanma azalıyor koku konusunda kapalı tuvalet hiç koku duymuyorum her gün temizlerim kumunuda. Lindo cat aktif karbonlu tavsiye ederim birde yeşil paketi olan

Okan3439

Bende bebek pudralısını kullanıyorum memnunum orta kalite bir ürün