Sapilendirme Sözleşmesi

aleynapul

merhaba ben sahiplendirme sözleşmelerinin sahiplendirenin ve sahiplenenin birlikte hazırlayıp hazırlayamayacağını sormak istemiştim çünkü bazı sözleşmelere garip maddeler ekleniyor mesela sahiplendirince haftada bir görmeye gelecekmiş gibi maddeler o zaman sahiplendirmiş gibi olumuyor maddiyatını ve gezdirme işini karşılayacak birini bulmuşta arada sevmeye geliyormuş gibi oluyor bunlara karşı önlem alabilmek amaçlı sözleşmeler birlikte hazırlanabilir mi yanlış anlamayın sahiplendirenin hayvanın iyi olduğundan emin olmak istemesinii anlıyorum ama resim göndermek yada yılda birkaç kere görüntülü konuşmada buna yeterli olur sahiplenen kişinin hayatına sürekli müdahale etmek ve hayvan ile arasındaki bağlılığı azaltmak bana doğru gelmiyor

bende sahiplenmek istiyorum böyle sorunlar yaşamak istemiyorum

3 CEVAP

Minnos1274

çok doğru

aleynapul

bilenler lütfen yorum yapın kısa zaman sonra sahipleneceğim ve çıkar yol arıyorum

Nevin24123123

Merhaba bizim de tuksedo cinsinde iki aile çok mu Çok şirin bir kedimiz var ama maalesef binamız da kalıyor yakın zaman sonra sokağa bırakmak zorunda kalacağız kardeşleri sahibinin de bir tanesi yuvasından çıkıp bina boşluğuna düşüp öldü annesini kaybetmişti bizim yavrumuz onu emzirdi ama maalesef yakın zamanda sokağa bırakmak zorunda kalacağız sahiplenen olur ise çok mutlu oluruz 0535 417 23 16 yanıtınızı bekliyoruz