Kedimin Alt Dudağı Şişti

Merhaba yaklaşık 1haftadir azar azar kedimin alt dudağında önce kibarlık ile başladı şimdi baya şişlik var daha önce akne için veterinerin verdiği temizleme spreyi vardı onunla silmeye başladım suan veteriner goturemiyorum acil ve kötü bir durum var mıdır

4 CEVAP

Superisi814

Ödül maaşımdan olmuş olabilir, bilmiyoruz.Lutfen veteriner hekime ulaştırın...

Kısır erkek 2 yaşında sadece farklı olarak 10 gince arkadaşım gelirken bir ödül mamasi getirmişti günde 5.6 tane veriyordum en son dün verdim sonunu dünden bugüne daha şişmiş

Renklipati

Kesinlikle veteriner görmeli çok şişmiş belliki enfeksiyon kapmış, ödül masasının yaptığını sanmıyorum, bazan diş problemi de yapabilir,belki koşarken dişi bile dudağını yaralanmış olabilir, ama Kesinlikle veteriner şart o halde nasıl yemek yiyecek kedi

nurxo

aynısı bizde de var kısır olmadigindan, mama alerjisinden, plastik kap kullanımından gibi sebeplerin sebep olabileceginiz soyledi