Veya Plus Ödül Maması Sevenler Sevmeyenler?

Kokomina

Şu pahalılıkta petlebi hediyesi ilaç gibi gelse de kızlardan birisi delisi olurken diğeri koklayıp koklayıp kaçıyor .
Seçici kızım tek marka seviyor , aynı durumu yaşayanlar va rmı?

17 CEVAP

Kokomina

Ödül mamalarını tırnak kesmek için kullanıyorum ben ama vets i yiyen cadı dolaptan ayrılmıyor ilk kez , kahvaltı hazırlamak için açsak da onun göz kapaktaki vetslerde, diğeri de paketi elime alınca koşarak kaçıyor, gören paketle şiddet travması var sanır

Lizzie

Bizim kedi wannpy hastası. Versek hergün yer ama fiyatlar uçtu tabiki. Vets plusı bugün sipariş verdim umarım sever.