İç Dış Parazit

nurxo

veteriner uygulama ücreti vs alıyor ayrıca kedilet cok stres oluyor iç dış parazit için bu kadar basit olmasına rağmen, internetten alabilrcegimiz tesirli guvenli bir yer var mı marka da yazarsanız guzel olur

6 CEVAP

robinc

benim köpeğim de stres olduğu için ben veterinerimizden sadece ürünü satın alıp evde kendim yapıyorum. bunların veteriner gözetiminde olması önemli çünkü kilosuna göre ürünü veriyolar. bence o yüzden sen de böyle yapsan daha iyi olur çünkü sağlık ürünleri olduğu için bilen bir hekimin gözetiminde olması önemli bence ♥

Pamres

İnternette satılmaz. Satılan yer varsa da asla almayın.
Evde kendiniz uygulamak için bir veteriner hekimden toplu olarak pazarlık yaparak alın. Toplu alınca indirimli olur. Uygulama ücreti vs de olmaz. Ama muhakkak bir veteriner hekimden alın

nurxo

tesekkur ederimm

Emirrckr

Veteriner kliniğinden temin edip evde kendiniz uygulayabilirsiniz.

Ipekse

veterinerim vermişti TENİZOL markanın adı iç parazit hapı onu kullanıyorum internetten aldım bende evde kendim veriyorum gayet güzel temizliyor iç paraziti

Minminik

tenizol en düşük etkiye sahip parazit ilacıdır
aşağıdakileri inceleyin lütfen;alıntıdır

1-BROADLİNE DAMLA 1 aylık periyodlarda tekrarlanmalı, İç Parazit olarak kapsamı ;
Yuvarlak Kurtlar,Tenyalar,Kancalı Kurt,Kalp Kurdu,Akciğer Kurdu Dış Parazit PİRE KENE,KULAK MİTELARI
2-ADVANTAGE MULTI DAMLA 1 aylık periyodlarda tekrarlanmalı, İç Parazit olarak kapsamı ;Yuvarlak Kurtlar,,Kancalı Kurt,Kalp Kurdu, Dış Parazit PİRE KULAK MİTELARI
3-5TRONGHOLD DAMLA 1-2 aylık periyodlarda tekrarlanmalı, İç Parazit olarak kapsamı Yuvarlak Kurtlar,Kancalı Kurt,Kalp Kurdu Dış Parazit PİRE KULAK MİTELARI
4-PROFENDER DAMLA 3 aylık periyodlarda tekrarlanmalı, İç Parazit olarak kapsamı Yuvarlak Kurtlar,Tenyalar,Kancalı Kurt,,Akciğer Kurdu Dış parazit koruması yok
5-CANİVE RM TABLET 2 aylık periyodlarda tekrarlanmalı,İç Parazit olarak kapsamı Yuvarlak Kurtlar,Tenyalar,Kancalı Kurt Dış parazit koruması yok