Çok Önemli Lütfen Bakar Mısınız?

SemaKorkmaz

Arkadaşlar, evimizde geçici baktığımız dişi bir kedimiz var 2 aylık, kulağındaki mantar dışında hiç bir sağlık sorunu yok aşırı oyuncu bir kedi. Kum eğitimi var ve kuru mana yiyebiliyor. Her yere ilanlar açıldı ama dönen olmadı, ne yapabiliriz lütfen yardımcı olur musunuz? Bizim evde iki kedimiz var ve maddiyat olarak çok zorlanıyoruz.

6 CEVAP

suercn

Kaç aylık

thecatlover

Nerede yaşıyorsunuz?

Bilgeylmz

Bu sayfada ilan verebilirsiniz

SemaKorkmaz

@suercn 2 aylık

SemaKorkmaz

@thecatlover Çanakkale de ama İzmir ve İstanbul gibi yakın civarlara da götürebiliriz

SemaKorkmaz

@bilgeylmz verdik 3 kere hatta ama hiç dönen olmadı