İnce Taneli Mi Kalın Taneli Mi

thecatlover

hangisi bilememdim. ince taneli kum mu yoksa kalın taneli mi

3 CEVAP

aleyn

ince taneli kalına göre kum topaklanma açısından daha iyidir ama patilere daha çok yapışır, eve daha çok dağılır, kalın taneli patilere çok yapışmaz, daha az dağılır topaklanması daha kötü olur ve kediler bazen patileri hassassa rahatsız olup beğenmeyebilir.

Merloli

biz ince taneli kulanıyoruz, memnunuz sadece biraz etrafa saçılıyor bunuda paspas ile hallediyoruz.

Krystal

İnce taneli kullanın birde tozutmaması onemli. Sureklı kazıyorlar ve çıkan tozu soluyorlar. Buyuzden eczacıbasının ürettiği kedi kumunu alın. Çocuğun ciğerlerine yazık edersiniz.