Yaş Mama

ezgiisu

Kalan manayı dolaba koymuştum ve çıkardığım gibi yedi birazcık soğuktu bir sorun olur mu?

3 CEVAP

Mariana

Ben hemen veriyorum herhangi bir problem görmedim ki bazı evlerde buzdolabında kedi mamalarını sakladıklarını ve çıkarıp verdiklerini gördüm kedileri gayet sağlıklı. Benim kedimde gayet sorunsuz

aleyn

karnı ağrıyabilir, ishal olabilir tabi illa olacak diye bir şey yok bir dahaki sefere içine az sıcak su koyarak hem mamayı ısıtmış hem de kokusunu açığa çıkarmış olursunuz.

yasement

Olmaz buyuk ihtimalle