Kedimin Kuyruguna Bulaşan Şampuan

Balimbesiktas

Merhaba bugun kedim banyoda şımarmış ve sampuani yere döküp icinde gezmis resmen. Biraz yıkayabildim ancak tamemen durulanmadi tabiki. Bunu yalayarak temizledigin de zehirlenir mi ne yapmam lazim basina gelen yoktur sanirim..

2 CEVAP

aleyn

silin diyeceğim ama şampuanın durulanması çok zordur durulanana kadar yıkayın hatta sonra varsa bir de kedi şampuanı ile yıkayın. zehirlenir tabiiki yalayarak temizlerse..

Balimbesiktas

Yıkadım mecburen heryerine bulaştirmis umuyorum ki tadi yuzunden yalanmamis olsun..