Gazdan Dolayı Hafif Şiş Karın.

somnium

kedim, kısırlaştıktan sonra bağırsak florasının düzene girmesinde sorun yaşadı ve ishali başladı. geçen perşembe, veteriner hekime gittiğimizde hafif gazı ve ishali olduğu söylendi. probiyotik+flagyl şuruba başladık. bugün 4. günümüz. 3. günde ishali durdu, normal dışkılamaya başladı. flagyl ve probiyotiği(toz şeklinde) bir hafta kullanmamız söylendiği için 3 gün daha kullanacağız. ama karnındaki hafif şişlik hâlâ inmedi. 2 gün önce dışkısını hafif gazla yapıyordu. artık gazla yapmıyor, dışkı kokusu da gitti. iç parazit değil, düzenli yaptırıyoruz. veteriner hekim, bağırsak florasının düzene girmeye başladığını ve zamanla o şişliğin de fazla beraber ineceğini söyledi. ama aklım takıldı. ki bastırdığımda bazen şiş, bazen ise yumuşak. yemesi, içmesi gayet yerinde. hatta kısırlaştırmadan sonra daha iştahlı oldu. hareketleri, oynaması yerinde.

1 CEVAP

Cennet29

Biraz zamanla düzene oturur merak etmeyin geçmeye de başlamış zaten