Kedide Mantar

kirke

ya kedimin mantari var mantar asisi oldu 2 hafta sonra tekrardan olucak, veteriner su ilk 1 hafta daha da cok yayilabilir korkmayin zamanla iyilesicek dedi ama tabi ben korktum, sizce asi disinda baska bir sey surmeye vs. gerek var mi?? asi tek basina geciricekmis gibi hissetmiyorum hicc

5 CEVAP

PofudukLeo

Crystalin sprey yada dr animal gibi spreyiniz varsa ilgili bölgeleri gün içerisinde birkaç kez temizleyebilirsiniz.

kirke

onlardan yok ama ek olarak top kekik suruyolar iyi geliyormus ondan yaptim ama asla sıktırmıyo biraz surebildim elimle sadece , ama yinede surmeye devam edicem belki yardimci olur kurumasina, bugun patisine de gecti daha da tedirgin olmaya basladim ya

PofudukLeo

Top kekik için oldukça faydalı olduğunu söyleyen arkadaşlar var ben hiç denemedim o yüzden birşey diyemiyorum. Biz mantar sürecinde veterinerde ecosin banyosu yaptırmıştık 2 kez o şekilde geçmişti. Dilerseniz ecosin tableti veterinerden alıp kendiniz de uygulayabilirsiniz. Uygulama şeklini veterinerden yada internetten tüm datayları ile bulabilirsiniz.

Patilicns

Merhaba çok geçmiş olsun batikon sürüyorum bizde mantarız ve yayıldı ecosinle ketoral vs vs türlü tedavi aşamalarımız oldu sürüntü aldılar sonucu bekliyoruz yakalık taktık bide yalamasın kaşımasın diye

kirke

birkac gune farkli bi veterinerde baska hastaligi icin kontrolu var oraya gitmisken de soriyim ecosin baya kisi kullanip iyi sonuc almis mantar asisi bi doz daha olucak ama verir belki ecosin yine de