Kedimin Burnu Ve Gözü Akıyor

mervevehubble

Ya yemin ederim 10 gün aileme bıraktım başına gelmeyen kalmadı :(
Şimdi de burnu akıyormuş burnunu çekiyormuş hiç başına gelmemişti 4 senedir. Gözleri de akıyormuş. Ne yapmak lazım bilen var mı veteriner kapalıymış

5 CEVAP

Semgy

Kedi nezlesi veterinere goturmenizde fayda var,

tengrist

Merhabalar hangi yakadasınız bilmiyorum ama Avrupa yakasında çoğu veteriner 7/24 hizmet veriyor. İnternetten 24 saat açıklara bakıp konumunuza en yakın olanı öğrenebilirsiniz,
çok geçmiş olsun. bir an önce toparlar eskisinden daha sağlıklı olur umarım.

mervevehubble

Veteriner kapalı sabahı beklemeden yapılacak bir şey var mıdır, telefonları da açmıyormuş veteriner çünkü

AsumanAtilgan

Hangi şehir. Eskişehir ise Hayvan Hastanesi 7/24 her gün açık

mervevehubble

İstanbul, iyileşti çok şükür bağışıklık hapı içiyordu toparladı kendi kendine