Kedi Kumu Önerisi ?

Alaskaa

Şuanki kullandığım kumdan memnun değilim o yüzden kalın taneli ve guzel toaklsnan kum önerisi yaparmısınız ?

11 CEVAP

didemuysl

Merhaba biz refleks kullanıyoruz koku yapmıyor ve topaklanması çok güzel tavsiye ederim. 🐾

Minminik

pro line extra ama özellikle extrası
ultra care altif carbonlununda topları sert oluyor

Mia0

Lindocat pembe ince taneli

nilayduru34

bastet öneririm

Mmtklndr

Reflex aktif karbonlu kumu kullanıyorum hiçbir bir problem yaşamadım gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

Renklipati

Linco cat kullanıyorum aktif karbonlu, yeşil paketini ve bebek pudralı olanı tavsiye ederim

bluemre

Proline ve proclean ince taneli ürünler iyi, aktif karbonlu olanları da tercih edebilirsin tozlanma daha az olmakta

Fistikpasa

Eco natura marsilya sabunlu veya bebek pudrali olanlar guzel biraz tozutuyor ama acik tuvalet kullaniyorum sorun olmuyor. topaklanmasi da baya guzel uygun fiyatli

Mivyayy

Sanicat duo eğer bütçeniz yetiyorsa everclean

pablopicasso

Reflex aktif karbonlu yeşil kutu kalın taneli gri renk kum,

Reflex aktif karbonlu kırmızı kutu ince taneli beyaz renk kutu

Tercih sizin 🥰

Her 2sini de tek geçerim ve bunlardan başka kullanmamaya çalışırım.

Aaa bulamaz iseniz Vancat aktif karbonluyu da demeyebilirsiniz. Reflexe ulaşamadığım ve zorda kaldığımda tercihim olandır.

Pamres

Belki giriş seviyesi bir kum ama ben proline den memnun kaldım. Çok ama çok iyi topaklanıyor. Kullandığım bitince yine aynı markanın aktif karbonlu olanını da deneyeceğim