Hills Royal Canin Pro Plan Hangisi

sevvalay

Merhaba daha önce hills ton balıklı ve royal canin kısır mama kullandım. İkisini de yediler ancak kalite anlamında hangisi daha kaliteli, pro plan hiç kullanmadık. Hangisini almalıyım sizce yeni paket alacağım?

9 CEVAP

sevvalay

Riske atmayıp yeniden hills aldım teşekkür ederim

Emirrckr

Bu üçlü tam olarak orta segment sınıfında alanında en iyi mamalar,
Bana kalırsa bu üçlü arasında Hill's hem kedilere daha iyi geliyor hem de kedilerin damak tadına uyuyor yani genellikle severek yiyorlar.
2.olarak Pro Plan son olarakta Royal Canin şeklinde sıralanabilir fakat en nihayetinde en iyi mama,sizin kedinize iyi gelen mamadır.
İkisi de iyi geliyorsa o zaman Hill's ile devam etmenizi öneririm.

KedicikUzum

Pro Planın yeni çıkan paketleri güzel bence, (yeni çıkan dan kastım beyazli pakette satılırdı eskiden, şimdi paket daha koyu renk, içeriği daha iyi geldi bana yenilerin) pro plan>Royal canin> hills diye düşünüyorum

beyzathemoc1

Kedinizin yaşına kilosuna cinsiyetine ırkına ve kısırlık durumuna göre değişir bu aslında zayıf bir kediyse proplan kullanın cinsse royal caninin cinsler için ayrı mamaları var onlar iyi olur ama değilse hills ve rcyi dönüşümlü kullanabilirsiniz

beyzathemoc1

Kedinizin yaşına kilosuna cinsiyetine ırkına ve kısırlık durumuna göre değişir bu aslında zayıf bir kediyse proplan kullanın cinsse royal caninin cinsler için ayrı mamaları var onlar iyi olur ama değilse hills ve rcyi dönüşümlü kullanabilirsiniz

HaydutveNazli

bizim kedilere en iyi hills geliyor mama değişiminde kötüleşiyorlar

sevvalay

Ben de hills kullanıyorum ancak maliyetten dolayı pro plana geçsem diye mi düşündüm de

Emirrckr

O açıdan bakarsanız Pro Plan'da fena değil bence,
Bizzat kullanan arkadaşlarım da var,memnunlar.