Dişi Mi Erkek Mi

Catsusam

Şirkette baktığımız bu kedi 1 ay önce karnı şiş şekilde gelmişti şirkete. 3 gün sonra şişi indi. Yalnız fotoğraflara bakınca siz de bize hak verirsiniz ki biz kediyi erkek, şişi de parazit sandık. Ta ki 3 gün önce şirket bahçesinde 3 yavru görene kadar. Veterinere soracağız ama sizin fikriniz nedir?

3 CEVAP

aslihan_e

Veterinerlik bir durum yok, çoğu dişinin özel bölgesi bu şekilde, bazılarınınki daha kabarık olur. Erkeklerin memeleri de öyle olmaz zaten.

KimJeongguk

Dişi

Catsusam

Çok teşekkürler cevaplar için. Demek ki şirketimizde 3 tane sarı şeker yavrumuz var artık.