Proplan Mama Ve Kusma Sorunu

PofudukLeo

Arkadaşlar merhaba , yaklaşık 6 aydır Proplan kısır somonlu mama ve düzenli olarak da gimcat malt kullanıyoruz.Oğlumun herhangi bir sağlık problemi olmamasına karşın hafta 1-2 kusmaya başladı. Birkaç arkadaştanda Proplan mamanın bazı kedilerde kusma problemine yol açtığını duydum. Proplan kullanıp benzer sıkıntı yaşayanlar varsa ve bilgi verirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Evet, annemin kedilerine de birkaç hafta önce eski mamalarıyla karışık somonlu Proplan vermeye başladık. Kedilerden biri mamasını yer yemez çıkarmaya başladı. Ben de Proplan'ın kusmaya sebep olabildiğini okudum internette.

Bol patili günler dilerim. :)

PofudukLeo

Çok teşekkür ederim deneyiminizi paylaştığınız için :)