Kedime Ne Oldu

zeynepegn

erkek kedimin memelerinde yaralar var ve tüylerinde seğerme var neden oluyo olabilir yardımcı olur musunuz

6 CEVAP

Sezgek

Hatta tahminden de öte çok yüksek ihtimal Gıda alerjisi ilk fotadyaraları dişleriyle kendilerini kaşıyarak yapıyorlar ama enim olmak için vete danışın derim vete gidinceye kadar yara yerleri cristalin ile silebilirsiniz evden yemek veriyorsanız onu da kesip sadece kuru mama ile beslemenizi öneririm

Mrkofte

Mantar yada egzama olabilir mantarsa eger ecosin tablet kullanın şuan bende kedime o ilaci uyguluyorum

Sezgek

Ah yavrum kaşıyarak yapıyor acilen vete götürün ve mor ışıkla bakmasını isteyin eğer mor ışıkla mantar teşhisi konulursa tedaviye başlarsınız değilse Gıda alerjisidir onunla ilgili de sitede bir çok başlık var aratıp detaylı bilgiye ulaşırsınız benim tahminim Gıda alerjisi yönünde lütfen ışıkla bakmadan hemen mantar diyen vetlere güvenmeyin vetler en küçük tüy dökümü ve kaşıntıya mantar diyor çünkü

zeynepegn

az önce tüy içerisinde de yaralar buldum egzamaya benziyor ama mama alerjisi varsa ne tür mama vermeliyim iki tane kedim var

Minminik

tavuk veriyorsanız balıklıya geçin ama dikkat edin balıklı mamalarında içinde tavuk oluyor en iyisi vete gidin ve vetin yönlendirmesi ile mama alın belki virbac verebilir o mamada sadece eczanede satılıyor.

zeynepegn

6yıldur bizimle balık alerjisi var tavuğu çok sever daha öncr felç geçirdi aylarca uğralıp ayaklandırdık o yüzden gerginim