Kedim Yürürken Bacağındaki Kemik Çıtlıyor.

Kedim 3 hafta önce bacağını kırdı alçıya alındı ve o günleri atlattık iyileşip düzeldi. Hoplayıp zıplayıp etrafta tepiniyor. Yürümesinde ne bir aksaklık var ve ne de bir yamukluk allaha şükür çok sağlıklı ama nedense bu olaydan sonra yürüdüğünde sürekli çıtlama sesi geliyor. Mesela diyelim ki 10 adım attı 3 kez çıtlama sesi duyuluyor. Baya fazla çıtlıyor yani. Bacağı iyileşmedi mi hâlâ? Bu böyle devam edecek mi ya da acaba kırılma ile alakası yok da başka bir olay mı var anlayamadım.

1 CEVAP

Kedisinin patisi kırılan ve iyileştikten sonra çıtlama sesleri duyan kişiler oldu mu? Sizde aynı olayı yaşadınız mı?