Kesimde Göz Akıntısı

Pelooo1

Herkese merhabalar ilk defa anne oldum :) O yüzden çok fazla tecrübem yok yavrum 4 aylık son zamanlarda inanılmaz göz akıntısı başladı hatta sabahları açamıyordu biraz araştırma yaptım çayla ve ılık suyla pansuman önerilmiş düzenli olarak yapmaya başladık ama pek faydası olmadı birde iki kere gözüne kum kaçırdı hemen temizledim cuma veterinere gidicem onun dışında sizlerinde tecrübelerinizden yararlanmak isterim boncuk gözleri öyle görünce içim tuhaf oluyor biraz fazla pinpirikliyim sanırım 😥

2 CEVAP

Butterfly88

Endise edilecek bir sey yoktur eminim. Alerji kaynakli da olabilir enfeksiyon kapmis da olabilir. En iyisi veteriner size bir damla yazar sorun neyse damla duzenli kullanimda gözü iyilestirir.

Mia0

Tobrased 🙏 geçmiş olsun