Kedimin Gözünün İçinde Beyaz Birşey Var

Burcugym

Merhabalar. Kedimin gözünün iç taraflarında beyaz bişeyler var anlayamadım bi kaç gündür böyle acaba ne olabilir ?

8 CEVAP

Infernus

Tuvalet kumu girmiş yapışıp kalmış olabilir mi?

Benim1kedimvar

  1. Goz kapagi oldugunu dusunuyorum bazi durumlarda biraz buyuk olabiliyor deneyimliler cevap verir o konuda

Burcugym

Bi kaç gündür olan bişey gözleri kısık bakıyo genelde normalden farklı bi durum

Balimbesiktas

Kedimin atesi ciktiginda boyle olmuştu. Dis degistirdigi icin ateslenmisti kac aylik acaba kedi ve atesi varmi halsizlik gibi belirtiler nedir.

gunosari

Genelde rahatsız olduklarında 3. göz kapağı çıkıyor.Mahmur mahmur bakıyorlar veterinere götürseniz iyi olur.

Burcugym

Halsiz gibi 3 4 gün öncede annem eliyle kumdan çıksın diye hafifçe dokunmuş sağ patisine basamamış şuan Koşuyo yürüyo ama durunca sağ patisini kaldırıyo

Balimbesiktas

Ağrısı olabilir veterinere götürebilirseniz bi kontrol etse iyi olur aslinda

Burcugym

Yarın götürücem çok teşekkür ederim