Kedim Sucuğun İpini Yedi

selinay41

2 tane 3 cm uzunluğunda sucuk ipini yedi bir şey olur mu

4 CEVAP

funk

bizimkisi bir kez o sucuklarin ipinin ucunda demir olur ya onunla beraber yedi yuttu 😭 birkac ay gecti uzerinden hala turp gibi. yine bulsa yine yer tabii ama buyuk bi sikinti olmadi. sizin kedinize de olmaz diye dusunuyorum.

funk

bizimkisi bir kez o sucuklarin ipinin ucunda demir olur ya onunla beraber yedi yuttu 😭 birkac ay gecti uzerinden hala turp gibi. yine bulsa yine yer tabii ama buyuk bi sikinti olmadi. sizin kedinize de olmaz diye dusunuyorum.

Arietta

Kaka ve çiş durumunu artı olarak yemek yemesinde bir azalma olup olmadığını bir gözlemleyin bence iki gün kadar. Bağırsaklarına vs. dolanacak uzunlukta bir ip olduğunu düşünmüyorum ama tedbiri elden bırakmamakta fayda var

selinay41

Sıkıntı olmadı