Parazit Damlası Sonrası Deri Reaksiyonu

nilayclk

Merhaba, kardeşim dün kedisine her zamanki veterinerinde parazit damlası uygulattı. Bu sabah ensesinde böyle bi durumla karşılaştı. Hekim alerjik yan etki dedi ama yine de endişelendik. Benzer bir durum yaşayan var mıdır acaba?

1 CEVAP

Sezgek

Evet ense damlalarında görülüyor bu durum orayı arka patisiyle kaşıyıp yara da yapabilir biraz aşağıyada kalmış damla ulaşabiliyorlar o yüzden tüy dökümü de olabilir telaş yapmayın fakat 3-4 gün geçip ilacın emilimi bitikten sonra bölgeyi düzenli olarak cristalin ile silin geçecektir geçmiş olsun