Mama Ve Kum Olarak Ne Önerirsiniz

Gamzeakann

Arkadaşlar çok küçük bir kedi sahiplendim henüz 1 aylık bile yoktur mama ve kum alışkanlığı edindirmek için ufak ufak adım atmak istiyorum çok hassas dönem mama olarak ne alsam bilemedim bide kum öneriniz var mı

19 CEVAP

aleyn

nd kitten petcuren go, now fresh güzel mamalar yavrular için kedi sütünden sonra geçebilirsiniz.

deniz_berkan

mama konusunda yorum yapmıcam ama kumda en iyisi ever clean'dir.

yasement

Mama proplan olabilir.

riuhole

ever clean kumda en iyisi ama en pahalısı da o ben alerjık durumumuz olduğu için ever clean kullanıyorum açıkçası 6 litre kuma 60 lira vermek gereksiz sağlık konusu dışında.