Kedilerde Goz Akintisi

funk

arkadaslar dun aksam saatlerinde oglumu kisirlastirdik. uzunca bir sure uyudu. bu sabah yemek verdim falan biraz daha iyiydi, sarhos gibi yalpalamiyordu ama bir baktim ki bir gozu kapali ve yaslar akiyor 😭 neden olabilir bu?

1 CEVAP

aslihan_e

Ameliyatta uzun süre açık kaldığı için sorun oluşuyor. Eczaneden Terramycin göz merhemi almanızı öneririm, o merhem sadece mikropları öldürmüyor, göze nem verip gözün hemen açılmasını sağlıyor. Bazı veterinerler operasyon sırasında kedinin gözlerine koruyucu ürünler kullanırlar ama bizde çoğu kullanmıyor sanırım.