Kedilerdeki Mantar Oluşan Bölgeye Çözümü Olan Var Mı?

Lizzie

Kedimin sol arka ayağının biraz yukarısına doğru ufak bir alanda tüy dökülmesi vardı. Veterinere götürdüğümüzde mantar olduğunu öğrendik. Veterinerin verdiği ilaçlar vs işe yaramadı büyüme yok ancak o bölgede hala tüğy çıkmıyor. İnternette top kekik suyu vs kullanımı işe yarar diyenleri gördüm ama emin olamadım. Başka bir yöntem deneyip olumlu sonuç alan var mı?

5 CEVAP

Patilicns

Merhaba çok geçmiş olsun bizimde hala mantar tedavimiz sürüyor önceki olan yerlerinde Vetoskin kapsül bizde işe yaradı tüylerimiz geri çıktı

Mmtklndr

Biz iki ay silveroxy isminde bir sprey kullandık mantar geçince hemen tüyler çıkmaya başlamıştı

Ebru-c

Benim kedimin kulağında çok küçük bir mantar vardı konazol adında bir şampuan önerdi veterineri. 2 günde 1 pamukla kulağına sürüp sonra duru pamukla temizliyordum geçti çok şükür.

Karamsisli

Tek çare 2 doz mantar aşısı anında geçirir

Rabike

Tedavi uzun soluklu, buna hazır olun. Zerdaçal özlü bir ilaç kullanmıştık son çare, onu hatırlıyorum.