Viodox Deri Antibakteriyeli Sprey

melv

Merhaba herkese; Konu başlığında adı geçen kedimin patisine sıkıcam yaralandı enfeksiyonu var. yalarsa problem olurmu acaba. bileniniz varmı

1 CEVAP

Mia0

Crystalin Sprey Büyük boyunu almanızı öneririm yara bakımda birebir hem göz hem kulak hem agız içi bakımda fa kullanılmaktadır spreyi yaşasada bir sorum oluşmaz fakat yarayo yaşaması yaranın geç iyileşmesine sebep vermekte olup boyunluk takmanızı öneririm boyunluk takarsanız spreyden sonrada yaraya batikon sürmenizi öneririm daha çabuk iyileşmesi için geçmiş olsun