Kedim Hiç Durmadan Miyavlıyor Ne İstediğini

Peri_cann

kızım normalde gündüzleri uyuyan, akşamları oyun isteyen bir kedi. Bugün gündüz hiç uyumadı ve sürekli evin içinde beni takip edip miyavladı mama, oyuncak, tuvalet vb. tüm ihtiyaçlarıyla ilgilendim. Yine miyavlamaya devam etti. Hatta akşam üzeri de rutin kapının önünde durup miyavlamasını yapınca dışarı çıkardım. Eve gelince yine kapının önünde miyavlamaya devam etti

3 CEVAP

Peri_cann

Ne istediğini anlayamıyorum, tüm aşıları da yapıldı hasta desem. Ne yapmalıyım?

Mariana

Bir yeri mi ağrıyor acaba kediniz kısır mı?

Peri_cann

kısırlaştırıldığını söylediler, yetişkin sahiplendiğim için kısır mı değil mi bilemiyorum. Ama miyavlamadan başka kızgınlaşma belirtisi göstermedi hiç.