Kulak Mantarı

Mia0

Merhaba pati severler kulağımızda mantar oluştu yogun bir şekildeydi vete gittik oridrmly ilaç kullandık fakat 10 günde ilacımız bitti syok durumu bilenleriniz bilir çok zor bulunuyor ve 10 günde 3 katı artmış fiyat başından geçen önerilerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum

13 CEVAP

Cemalchief

Bir ilaç var hic sizin zahmet etmenize gerek yok veteriner 1 kere ayda yapiyor her 2 kulagada 28 gun etkili firmanin dedigine gore elanco neptra veterinerize danisabilirsiniz %87 oraninda basari diyor

Patilicns

Merhaba çok geçmiş olsun bir zamanlar bizde kulak mantarıydık saniotic 1 hafta bile sürmeden bitirdi etkili olsun diye bi kaç gün daha kullandım hatta

Linbonrick

Aynı sorun bendede var ilacın fiyatı da gerçekten çok artmış o dediğinizi veteriner bana önermedi onun ücreti hakkında bilginiz varmı acaba

Mia0

Oridermyl şuan 1500 tl 10 gün önce 550 tlydi

Linbonrick

Ben iki gün önce 759 TL'ye aldım

Linbonrick

Pardon 750 tl

Linbonrick

Evet oridetmyl ben Antalyadayım siz neredesiniz

Mia0

Ankaradaym koca şehirde 2 yerde buldum biri 1500 biri 1600 dedi :(

Linbonrick

Facebook'ta Ankara hayvan sever gruplarına sorun uygun satan yerler vardır diye düşünüyorum

Mia0

Teşekkür ederim yazacağım

Mia0

%100 bitmemiş bizim ki %80 azalma varmış criystalin ile günlük temizleyip 1 hafta takip edebilim dedi 39,5 ateşlendi dün antibiyotik yapamıyor mantarı azdırırmış ateş düşürücü ağrı kesici iğne yaptı sağolsun iyi şimdi bağışıklık güçlendirici ile takip ediyorum 🥹

Mia0

Ay nerden aldınnnn

Mia0

Oridermyl mi hangi il