Kedi Tuvaleti Kokusu İçin Önerileriniz

I_sims_iz

Kedi tuvaleti kokar mı 1 kediyle kokmaması için her gün mü temizlenmeli kedi tuvaleti koku giderici falan öneriyor musunuz öneriyorsaniz hangisini önerirsiniz, kedi kumu markası hakkında da tavsiyeleriniz neler

4 CEVAP

aytunccc123

Kumunuz aktif karbonlu mu?
Ben apt.alt katta şuan 5 kedi bakiyorum kuma düzenli yapıyorlar ama aktif karbonluya gectigimden beri koku sorunu azaldı
Kışın mesela çok bilinçli değildim bu kum konusunda ve market kumu aliyordum onlar hem tozluydu hemde çiş kokusuna yol aciyordu

Reflex mavi olandan çok memnunum biraz pahalı gibi geliyo ama uzun gidiyo arada bi kaç kez market kumu kullandım ama temizlemek bile işkence geliyordu kokudan. hemen alıştığımız kuma döndüm

I_sims_iz

Teşekkürler

I_sims_iz

Sizede teşekkür ederim