Görseldeki Kedi Cinsi

I_sims_iz

Arkadaşlar bu fotoğrafta ki kedi cins kedi mi yoksa tekir kedi eğer cinsse cinsi nedir

16 CEVAP

Ketonmanya

Satın almışsanız müstahak, iyi demişler. Kusura bakmayın.

Sezgek

Güzel kazıklanmışsınız bir dünya da para almışlardır sizden büyük ihtimal cins deyip güzel mi güzel dünyalar tatlısı bir tekir tüyü kadar ömrü olsun

Rabike

Aynı fotoğrafı instagramda gördüm. Yanlış hatırlamıyorsam 3000tl para vermişsiniz, burada sahiplendim diyerek mevzuyu değistirmeye çalışmayın bence.

Balimlilac

Konu sizin satın aldım yada sahiplendim yazmanız değil zaten. Para ödeyerek bir cana sahip olma düşünceniz, para ödeyerek bu ticarete ortak olmanız.

mei

Bir canı satın almışsınız işte linç yememek için kıvırtmaya gerek yok. Satın almak ile sahiplenmek çok farklı şeyler. Sırf görünüşü için kedi satın alanların olduğu gibi, petshoptan kötü durumdaki kedi/köpekleri kurtarmak için satın alanlar da var. Bu ikisi çok farklı şeyler. Biri eve süs eşyası niyetine kedi/köpek satın alıyor, öteki şans eseri kötü şartlar altında yaşayan bir cana denk gelip vicdanını susturamıyor. 3k para verip aldığınız kedinin ileride aşı ve kısırlaştırma masraflarıyla karşılaştığınızda umarım sokağa falan atmazsınız ya. İki tüy döktü, artık yavru değil tatlı durmuyor(?) diye sokağa çok fazla kedi atılıyor. Kedi kedidir işte hepsi minnoş yahu :/

Ketonmanya

Merhabalar.

Uzun tüylü bir tekire benziyor.

Bol patili günler dilerim.

tengrist

Yazık günah ayıp ya insan bari yazarken biraz çekinir bir eşyadan bahseder değersizce sözler söylediğiniz şeyin can taşıdığının farkında mısınız siz

Okan3439

Tekir kedi zaten safkan bi kedi olsa seceresi olurdu

Okan3439

Evet arkadaşlar muhtemelen satın alma lafına takıldılar haklı olarak yoksa sahiplenilen kediye ücret ödeyip ödememek kişiyi ilgilendiren bi durum

I_sims_iz

Cinsine bilen var mi acaba

I_sims_iz

..?

I_sims_iz

Gözleri renkli ama satın aldığım da cins dediler

I_sims_iz

Ben kedi hakkında ALLAH aşkına ne dedim sadece cinsini sordum sadece yanlışlıkla satın aldım yazmışım hatamı yeni farkettim hatasiz kul olmaz yani

I_sims_iz

Satın aldım yerine sahiplendim yazsaydım daha doğru olacakti ama ben bunu asla bi kötü amaçla yazmadim ama ne yazıktır bazı insanlar iyi niyetli olmaya biliyorlar

I_sims_iz

Ben cinsini bicolor british shorthair sanıyordum ama tekir kedi olsa bile ona değer kuzuma 😘