Dişi Kedi Dikişleri Ne Zaman Düşecek

Dişi kedimi 28 gün önce kısırlaştırdım veteriner kendi düşecek demişti. hala düşmedi onları elimle çekip çıkarmalı mıyım orda durmasının zararı mı acaba? bilgisi olan var mı

3 CEVAP

IIREMMM

bizim hekimimiz 30 günden sonra düşecek demişti öyle de oldu birkaç gün daha bekleyin olmazsa hekime sorarsınız ama siz çıkarmayın enfeksiyon kapma ya da başka bir soruna yol açmaya sebebiyet verebilir.

Mia0

Deneyimin var ise alkol ile dezenfekte ettiğin cimbız ve şnce uçlu makas ile yavaşca kesip cımbızla çekebilirsin ben kalan bi iki dikişi bu şekilde almıştım ama kedin sakin değil ise seninde deneyimin yoksa elbette veterinerin almalı kalan erimeyen dikişleri

senaau

Dikişler kurumuş gözüküyor muhtemelen birkaç güne düşer eğer düşmezse elinizle tutun çekmenize bile gerek kalmadan geliyor. Mahallemden 3 dışı kediyi kisirlastirdim 2 tanesinin dikişleri yaklaşık 25. Günde düştü. 3. Kedinin dikişleri 35 gün felan olmasına rağmen düşmedi ama aynı fotoğraftaki gbi gozukuyordu dokununca elimde kaldı zaten