Acill Kuru Mamaya Alıştırma Taktiği

Realbadvroken

Yaş mamayı bırakma aşamasındayiz en son iki gün önce yarım paket olarak verdim ama hala kuru mamayı tam anlamıyla yemiyorlar markette olan ton balığini ne zaman alsam kendime onlarda saldırıyor ama yararlı mı bilmediğim den ötürü yemelerine engel oldum fakat kuru mamalarina suyunu katsam karistirsam yerler mi yada bir zararı olur mu

3 CEVAP

Cennet29

Sevdikleri kuru mamayı mı bulamadınız acaba? Hangilerini denediniz de yemiyor

Realbadvroken

Kucukluklerinden beri yaş mamaya alıştılar yiyolar ama çok da yeterli değil proplan kısır kedi maması kullanıyoruz

Emirrckr

Markette satılan ton balıklarının suyunu pek tavsiye etmem anca suda pişirilmiş falan varsa onlar olur hani light ton balıkları oluyor ya.
Veya evde haşladığınız tavuğun da suyunu katabilirsiniz.En azından daha sağlıklı olur.