Kedim Su İçmeyi Bıraktı.

Snzlc

yaklaşık iki haftadır neredeyse hiç su içmiyor. su kabı hep dolu. sık sık yaş mama ve kedi sütü veriyorum. öyle idare ediyoruz. mevsim değişikliğinden olabilir mi? sizde aynı problemi yaşıyor musunuz?

3 CEVAP

ilknurnova

Kedi mamasından uzakta mı suyunuz? Eğer değilse uzaklaştırın bence ama buna rağmen içmiyorsa kesinlikle veterinere gitmelisiniz. Böbrek sağlığı için.

Arietta

Eğer kabı geniş ve cam bir kap olduğu halde içmiyorsa, çeşmeden su içmek vs. gibi bir alışkanlık geliştirmediyse, mama kabından uzaktaysa su kabı ve buna rağmen içmiyorsa bence de bir veterinere götürmek iyi olabilir

Snzlc

suyu mamasına yakın değil su kabı ve su markasını değiştirmedik. çeşme suyu verdim şimdi. onu itiraz etmeden içti. olmazsa bir süre çeşme suyu vermeye devam edeceğim. ancak çeşme suyundan mikrop kapar diye korkuyorum.