Kedimin Sırtında Bir Şey Fark Ettim

Mujgan123

bugün kedimle oynarken sırtında bir şey fark ettim uzun tüylü olmasından dolayı normalde gözükmüyordu. fotoğrafta da görüldüğü gibi kabuk tutmuş ve o bölgedeki tüyleri dökülmüş sizce sebebi nedir?

2 CEVAP

PofudukLeo

Merhaba , öncelikle çok geçmiş olsun. Mantara benziyor görüntüsü tabiki doğru teşhis veteriner tarafından ışıkla bakılarak konacaktır. Eğer evinizde cyrstalin yada dr animal gibi spreyiniz varsa ilgili bölgeyi o ürünlerle temizleyebilirsiniz. En kısa zamanda atlatmaniz dileğiyle.

Birkedi8

Mantar gibi bence bi veterinere götürün en doğru teşhisi o koyar