Yavru Kedinin Gözü İçin Ankara İçi Brunac Göz Damlası Acil?

Michelin

Merhaba depoda baktığımız yavru kedilerden birinin gözünün ve kafasının iltihabını hallettik ama gözü kaybettik derken bugün kontrolde veteriner brunac göz damlasını birkaç gün içinde bulursak gözü kurtarabileceğimizi söyledi ve bir umut bulabiliriz diye buraya yazalım dedik lütfen Ankara içi elinde olan varsa iletişime geçerse çok seviniriz

2 CEVAP

Michelin

Merhaba kimi eczane üretilmiyor artık bulamazsınız dedi 10 dan fazla eczane dolanmışızdır ama sonunda bit yerde bulduk ama zor bulunan bir ilaç arayanlar için yazıyorum yok diye aramayı bırakmasınlar nadir de olsa bulunuyor

aslihan_e

Eczanelerde bulunmuyor muymuş?