Hangi Mama Daha İyi

Esrakaya12

Acana, brit care, orijen, propla, vida, la vital, reflex, pronature, dr sacchi kısır kedilerim için kullanmayı planlıyorum eskiden nd kullanıyorum ama 5 kişi oldukları için çok fazla maliyetli oluyor bu markaları kullanan var mı ?

5 CEVAP

Esrakaya12

Proplanı kullanıyorum şimdilik o zaman devam etmek en mantıklısı

Esrakaya12

İnternet sitesinde gördüğüm için sordum en iyi 20 marka arasındaydı bu markalar o yüzden sordum

Ketonmanya

Merhabalar.

Eğer N&D'yi maliyetten dolayı değiştirecekseniz zaten Acana ve Orijen çok daha maliyetli olduklarından amacınıza uygun değil. N&D'den bir tık daha az maliyetli, orta segment mamalar olarak Proplan ve Hill's markalarına geçiş yapabilirsiniz belki. İndirimli olarak da yakalayabilirseniz kaçırmayın güvenilir sitelerden. Yazdığınız diğer markalar daha alt segment kalıyor. Evet, fiyat olarak uygunlar ama kaliteyi bayağı bir düşürmüş olursunuz.

Bol patili günler dilerim. :)

stellabennett

acana ve orijen en iyileri ama çok pahalı diğer seçeneklere bakarsak en iyisi pro plan oluyor ona benzer hills ve royal canin de olabilir

Merhaba,
Hills, Royal Canin ve Proplan. Kısır kediler için ideal. Veterinerler de genelde bu markaları öneriyor. Bende ND almak istiyorum ama aşırı pahalı...