Kedim Hep Kaçacak Gibi Lütfen Yardım Edin :(

titrekpasa

Kedim 1buçuk yaşında sürekli pencere ve balkon kapısında miyavliyor hatta sanki ağlıyor dışarı çıkmak için. Benim oğlum doğduğundan bu yana ev kedisi yeni sahiplendim bi türlü alışamadı ne yapacağımı bilmiyorum 3.katta oturuyorum balkonu çok seviyor dışarı seyretmesini çok seviyor fakat hep aşağı atlamaya çalışıyor hep. Aklım çıkıyor napacağımı şaşırdım geceleri bile gelip beni eliyle dürtüyor uyandırıyor balkona götürüyor açayım diye yemek de yemiyor ben ne yapacağım psikolojisi mi bozuldu kaçmaya mı çalışıyor anlamadım balkon filesi yaptıracağım ama yol Kapısı bile açıldığında anında kaçıp gidiyor zar zor inip yakalıyorum kedi psikolojisinden anlayan birileri yardım edebilir mi lütfen bana fikir verin

4 CEVAP

Nevin24123123

Bunun tek çaresi kediyi kısırlaştırmak Ayrıca konu ile pek alakalı değil ama Smokin cinsinde de bir kedimiz var sahiplenilmeli Her yerden ulaşabilirsiniz 0535 417 23 16

kocamusa07

Kediyi kışkırtma sal dolaşsın ama kapat heryeri (camlar)

Amedsoner

Yüksek ve net bir sesle Hayır eğitimi verin. Bizimki kapı açık olsa bile gitmiyor. Sizin ki gibiydi.

titrekpasa

zaten ev onun istediği gibi dolaşıyor ayrıca zaten kedim kısır. Ama bu dışarı ve kaçma sevdasını bi türlü çözemedim