Kesim Astronot Kedi Çantasına Lavabonun Yapmış İçindeyken

I_sims_iz

Arkadaşımla ben ilk defa bir kedi sahiplendim taşıma çantası da astronot kedi çantası sanırım içine lavabonun yapmış koku geliyor çantasından ne yapsam geçer

6 CEVAP

Rabike

Anlayamadım ne olduğunu, taşıma çantasına çişini mi yapmış? Eğer öyleyse korktuğu için yapmıştır. Keşke astronot çanta almasaydınız, berbat bişey çünkü. Onun kumaşından kokuyu çıkartmak için sirkeyi basıp makinada yıkamak lazım. Benim kedinlerden biri arada bir bizim yatağa çiş yapıyor. Çarşafı alezi makinaya atıyorum. Ön yıkama gözüne beyaz sirke, diğer göze normal deterjan koyuyorum.

Arietta

Enzimatik temizleyici kullanmalısınız temizlerken ki tekrar aynı kokuya çişini yapmasın. O da yoksa sirke ve karbonat karışımı, sonrasında deterjan, sonrasında tekrar sirke ve karbonat karışımı ve en son iyice durulamak iş görebilir

I_sims_iz

Lavabonun değil lavabosunun olacaktı pardan

I_sims_iz

Lavabonun değil lavabosunun olacaktı pardon

I_sims_iz

Tamam sağolun

I_sims_iz

Rabike evet astronot çantasının içine yapmış çişini burada sağolun